Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
nieuws
Thuis ProductenHet wapen van de graafwerktuigboom

Van het de Boomwapen van het Kobelcosk460 Graafwerktuig het Lange Speciale Ontwerp voor het Heiblokwerk

China Dongguan Hyking Machinery Co., Ltd. certificaten
De grote mededeling en helpt vindend het juiste onderdeel

—— Ben van de V.S.

Het snelle zeer tevreden schip, en was de correcte file van de deelmachine en het lopen….

—— Yvone van Nieuw Zeeland

Grote overeenkomst, goede mededelingen en de snelle dienst!! AAA+++!!!

—— Mike van Canada

Ik ben online Chatten Nu

Van het de Boomwapen van het Kobelcosk460 Graafwerktuig het Lange Speciale Ontwerp voor het Heiblokwerk

Kobelco Sk460 Excavator Boom Arm Long Special Design For Pile Driver Work
Kobelco Sk460 Excavator Boom Arm Long Special Design For Pile Driver Work Kobelco Sk460 Excavator Boom Arm Long Special Design For Pile Driver Work Kobelco Sk460 Excavator Boom Arm Long Special Design For Pile Driver Work Kobelco Sk460 Excavator Boom Arm Long Special Design For Pile Driver Work

Grote Afbeelding :  Van het de Boomwapen van het Kobelcosk460 Graafwerktuig het Lange Speciale Ontwerp voor het Heiblokwerk

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Hking
Certificering: ISO,CE
Modelnummer: HK-PA450

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 set
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: film
Levertijd: 25 dagen
Levering vermogen: 30 sets/maand
Gedetailleerde productomschrijving
Graafwerktuigtonnage: 40~50 ton boomlengte: 11500 mm
Stoklengte: 6500 mm Maximum hoogte van stapel: 17300 mm
Maximum het werkstraal: 13200 mm Vervoerhoogte: 3570 mm
Maximum gewicht gehechtheid: 3000 kg Extra tegengewicht: 2 Ton
Materiaal: Q345B+Q690D Garantie: 6 maanden
Hoog licht:

excavator dipper arm

,

high reach arm

Van het de Boomwapen van het Kobelcosk460 Graafwerktuig het Lange Speciale Ontwerp voor het Heiblokwerk

 

Beschrijving:

  • Het opstapelen zich is het Voorbereidend werk voor veel bouw.
  • Gewoonlijk gebruiks Trillend heiblok om stapel aan aarde te drijven.
  • Maar de standaardboom met heiblok kan slechts kortere stapel drijven.
  • Snak zo speciaal ontwerp opstapelt boom en het wapen is een speciale graafwerktuigboom voor het opstapelen van het werk.
  • Lange het opstapelen zich boomvorm ook verschillend van andere standaard lange boom. Het is speciaal ontwerp voor het opstapelen van het werk, kan langere stapel drijven, kan ook het opstapelen van het werk, geschikte en hoge efficiënt maken.

 

Ons bedrijf kan allerlei lang opstapelend boomwapen voor de graafwerktuigen van de klant aanpassen.

 

 

 

Specificatie van ons standaard lang opstapelend boomwapen:

Het opstapelen van boomspecificatie

ModelHK-PA350HK-PA450
Graafwerktuigtonnage (T)30~3738~50
Totale lengte (mm)1300016000
Maximum Lengte van stapel (mm)1310015500
Maximum het werkstraal (mm)1180012500
Vervoerlengte (mm)1430016400
Vervoerhoogte (mm)34603570
Boomlengte (mm)900010500
Stoklengte (mm)40005500
Maximum gewicht gehechtheid (kg)25003200
Extra tegengewicht (T)Geen behoefteGeen behoefte

 

Specificatie van dit Kobelco Sk460 18 meter lang opstapelend boomwapen:

GraafwerktuigKobelco SK460
Graafwerktuigtonnage (T)46 ton
Totale lengte (mm)18000
Maximum Lengte van stapel (mm)17300
Maximum het werkstraal (mm)13200
Vervoerhoogte (mm)3570
Boomlengte (mm)11500
Stoklengte (mm)6500
Maximum gewicht gehechtheid (kg)3000
Extra tegengewicht (T)2

Omdat klant omdat de klanten een dubbel dekparkeerterrein gaan bouwen.

Moet bijna 17m lengte drijven lasen stapel eerst aan aarde.

Zo passen wij dit 18 meter lange opstapelende boomwapen voor klant aan.

 

Onze voordelen:

  • Wij specialiseerden ons in het aanpassen van allerlei lang opstapelend boomwapen voor allerlei graafwerktuigen. Wij hebben afmeting van Kattenpijler 349 graafwerktuig gedetailleerd, zo geef ons enkel het graafwerktuigmodel is o.k.
  • Het hoofdbladmateriaal van deze Kattenpijler 349 graafwerktuig lange opstapelende boom is Q345B + Q690D, is de bovenkant en bodemdekkingsplaat van boom en stok Q690D, en ander blad is Q345B, is het materiaal van de Speld 42CrMo4.
  • Vóór het lassen, hebben wij het malenmachine van de gebruiks grote rand de rand van het blad malen. Zo kan het lassen naar intern van het staal-blad gaan en de structuur maken hogere prestaties hebben.
  • Het lassen is beschermend gaslassen, is het beschermende gas van 80% het Argon en van 20% gemengd Co2. Dit is gouden norm voor beschermend gas
  • Voor zowel boom als stok, hebben wij genoeg extra pijplijn voor heiblok voorbereiden.

Toepassing:

De klant is een onroerende goederenbedrijf.

De klant is gebruik het opstapelende boomwapen voor hun nieuwe projecten.
 

Contactgegevens
Dongguan Hyking Machinery Co., Ltd.

Contactpersoon: Terry Wang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)